- Kinder & jeug
- 9-12 jaar
Lotta se lewe 9: Die kangaroe se skoen
Kobus Geldenhuys, Jutta Langreuter, Alice Pantermuller
ISBN:
Uitgewer:
Datum Vrygestel:
Prys (incl. VAT):
Formaat:
Sagteband, 160pp
Oor hierdie boek:
VERWANTE BOEKE
Lotta se lewe 3: Wieg, wurm, wieg
Alice Pantermuller, Kobus Geldenhuys
Dagboek van 'n dork 5: Stories van 'n nie-so-slim juf. Weetalles
Rachel Renée Russell, Kobus Geldenhuys
Ouma Hester en die Getaway-kar (2020)
Janie Oosthuysen, Alex van Houwelingen, Alistair Ackermann
Saartjie Omnibus 6
Bettie Naudé
Rodentia: Mosela and the Three Kingdoms
Luke Calder
Geraamte in die klas (nuwe uitgawe)
Fanie Viljoen, Theodore Key
Bitterbosbende 1
Anzil Kulsen, Stephen Wallace
Speurhond Willem in die Amasone
Elizabeth Wasserman, Chris Venter
Charlie en die sjokoladefabriek (2016)
Roald Dahl
Speurder Kwaaikofski 14: Afbeen en lang vingers
Jürgen Banscherus, Kobus Geldenhuys, Ralf Butschkow (illustr.)
Kies-jou-avontuur 3: Die gevaarlikste fliek op aarde
De Wet Hugo, Johann Strauss
Hoe gril ek nou!
François Bloemhof, De Wet Hugo
Matilda (2016)
Roald Dahl
Lady with the purple eye (school edition)
François Bloemhof
Lotta se lewe 14: Red die eekhorings!
Alice Pantermuller, Kobus Geldenhuys
Die goorste week ooit: Woensdag
Matt Cosgrove, Eva Amores, Kobus Geldenhuys
Trompie Omnibus 5
Topsy Smith
Die Stoutsterte: Poot aan wal
Marianna Brandt
Snitch
Edyth Bulbring
Trompie Omnibus 4
Topsy Smith
Die klein prinsie
Antoine de Saint-Exupery
Lotta se lewe 5: My skilpad uit sy dop
Alice Pantermuller, Kobus Geldenhuys
Geraamte in die klas
Fanie Viljoen
Speurder Sammi
Crystal-Donna Roberts
Lotta se lewe 13: Woef-waff!
Alice Pantermuller, Kobus Geldenhuys
Best Books vir klaslees: Die emmerskoplys
Heléne de Clercq
Saartjie Omnibus 4
Bettie Naudé
Die Feetjie polisiediens
Leon-Ben Lamprecht, Zinelda McDonald
Markus Stermuis op die Sojoes
Tanya Joubert
Kies-jou-avontuur: Die gevaarlikste speletjie op aarde
De Wet Hugo, Johann Strauss
Goorste week ooit: Maandag
Eva Amores, Matt Cosgrove, Kobus Geldenhuys
Mosela en die drie koninkryke
Luke Calder, Zoë Calder
Skool vir talente
Kobus Geldenhuys, Silke Schellhammer
Watermeisie
Marissa Badenhorst
Lotta se lewe 4: 'n Haas uit die hoed
Alice Pantermuller
Goorste week ooit: Dinsdag
Matt Cosgrove, Eva Amores, Kobus Geldenhuys
Child in Darkness POD
Robert Hill
Grilbrigade
Fanie Viljoen, Luan Serfontein
Die Avonture van Speurhond Willem: Omnibus 1
Elizabeth Wasserman
Felina Kat, geheime agent
Louise Smit, Zinelda McDonald
Bitterbosbende 2
Anzil Kulsen, Stephen Wallace
Skool vir talente 2
Silke Schellhammer, Kobus Geldenhuys
Fantastiese Meneer Vos
Roald Dahl
Lotta se lewe 7: Die Lama-drama
Alice Pantermuller, Jutta Langreuter, Kobus Geldenhuys
Hondman 3: Katkenades
Dav Pilkey, Kobus Geldenhuys
Leo Jantjies and the Esports World Championship
Sally Ann Partridge, Johann Strauss
Dagboek van 'n dork 6: Stories van 'n nie-so-gelukkige hartebreker
Rachel Renée Russell, Kobus Geldenhuys
Net aliens eet spinasie (2022)
Jaco Jacobs, Iain Rennie
Dagboek van ’n dork 1: Stories van ’n nie-so-fantastiese lewe
Kobus Geldenhuys, Rachel Renée Russell
Die Speletjie
François Bloemhof